هیئت …

سلام دوستان هیئتی پنجشنبه دهم ساعت هفت یادتون نره خونه ایمان کپی کارت ملی یادتون نره.

دقایقی از درس اخلاق…

همه ی ما نیاز به تذکر داریم. این را چون سعی کردم عمل کنم می گم : دوستان من شما که مطالب سایت را مطالعه می کنی و برای دوستان خودت ارزش قائلی چقدر خوب تر می شد حداقل یک نظر ناقابل هم پای مطلب بذاری اینجوری هم از زحمات دوستت قدردانی کردی هم اون را تشویق کردی به ادامه راه …

و اما این بار پاسخ به سؤال زیر که در درس اخلاق پنج شنبه گذشته مطرح شده را بخوانید:

علم لا ینفع چیست ؟

ادامه مطلب …

هیئت شروع شد

سلام پنجشنبه سیم این هفته سر ساعت هفت یادتون نره عزاداری هم داریم در ضمن کسانی که میان کربلا امشب حتما خبر بدن ویک کپی از کارت ملی بیارن

درد دل…

وقتی آدم تو خیابون ویا داخل خونه نگاهش به نامحرم میفته بعد که خوب سیر نگاه کرد  میگه استغفرالله تا شاید با این کار دلشا یکم آروم کنه چون فهمیده با این عمل پست دل امام حسین علیه السلام را شکسته به نظر شما مسخره نیست امام نمیگن مادرت به عزات بشینه…بعد هم میخوایم برا محرم آماده شیم .

جلسه این هفته !

سلام بر همه ی رفقا . عیدتون مبارک باشه .
جلسه این هفته ساعت ۱۹در مکان جلسات برقرار می باشد . به موقع بیاین .
در ضمن تاریخ ارائه ی تحقیقات خودتونا تو سایت تحت مطلبی که آقا فرزاد زدن ، ببینید . امروزم نوبت ارائه ی آقایان مشکات فر ، چیتیان و طباطبائی است .

فوتسال

پس از تلاشها ی فراوان سالن فوتسال تا پایان سال گرفته شد.

زمان: جمعه ها ساعت ۶:۳۰ تا ۸ شب

مکان : شهرک امیریه، خ امیرحمزه تقاطع دوم فرعی چهارم روبه روی مسجد امیریه

حضور کلیه اعضای هیئت الزامی است

کسانی که وسیله ندارند با افرادی که وسیله دارند هماهنگ باشند

 

 

سکانس دوم !

به نام خدا .

هوا بارانی است .

سید علی گوشه ی اتاق کوچکش نشسته و فکر می کند . فکر می کند راجع به آینده ی گروه (بخوانید هیئت) . برنامه هایی می ریزد . شاید هم کمی خسته است . خسته است از رفتار بعضی ها ، از دوری گزیدن های بعضی ها . از سراغ نگرفتن های بعضی ها . از موحد بازی (بخوانید گشاد بازی) های بعضی ها . ولی در عین حال امیدوار است . امیدوار است به آینده ی گروه (بخوانید هیئت) . چرا که می داند افاضاتی به این هیئت شده که این گروه ، هیئت شده . وشاید (بخوانید قطعاً) هم ، خود ، رنج های زیادی متحمل شده . امیدوار است روزی بیاید که هیئتی ها ، آن گونه که شایسته شان است به جلو بروند . و او این پیشرفت را در مسائل محوری هیئت می بیند .یعنی مسأله ی اعتقادات ، اخلاق و احکام . و  پیشرفت روابط عاطفیمان را در اخلاق جای می دهد . البته او می داند که باید ، بیش از پیش در این راه تلاش کند .

آخه اینم…!!!؟؟؟

دیگه مطلب طنز تا اطلاع ثانوی تعطیل! اللّهم اغفر لنا !!!

 از قول یه بنده خدا:

به راننده تاکسی میگم سیگارتو خاموش کن به دودش حساسیت دارم، برمیگرده میگه جوونای سن تو کراک میکشن تو به دود سیگار حساسی!!؟

اینم از مجلس ختم، با کفش رفتیم با دمپایی برگشتیم!!

یارو رو آوردن تو تلویزیون، زیر اسمش نوشته: “کارشناس مسائل یمن”، من موندم این بنده خدا تو این ۴۰ سال از چه راهی نون در میآورده!!

 قبلاً برق میرفت بابامون فحش رو میکشید به اداره برق، الآن برق میره خوشحال هم میشه!!

میگه به خدا راست میگم. طرف میگه نه، اگه راست میگی بگو به جون مامانم!!

یه عمر رفتیم سینما آخر نفهمیدیم دسته های صندلیش ماله خودمونه یا بغل دستیمون!!

میری از خودپرداز پول بگیری، رمزتو میزنی پول بر میداری، بار دوم کارتو میذاری، رمز رو اشتباه میزنی، یکی از پشت میگه: آقا رمزتو اشتباه زدیها!!

بغل دستیمون توی هواپیما از اول تا آخر به اسلام فش میداد، وسطهای پرواز هواپیما یه تکون خورد، گفت «یا ابولفضل»!!

خبرنگار رفته تو یه روستا سوال میکنه با یارانه تون چیکار کردین؟ آقاهه میگه: قبض هامونو پرداخت کردیم، چندتا قسط دادیم، شهریه دانشگاه دخترمو دادیم، یه تراکتور هم خریدیم! تازه یه مقداری هم پس انداز کردیم!!؟

پسورد اینترنت وایرلسم رو عوض کردم، همسایمون زنگ زده میگه پسوردتو عوض کردی؟ میگم نه! میگه آخه قبلاً شماره موبایلت بود، الآن هرچی میزنم کانکت نمیشم!!

رفتم شلوار جین بخرم، اولی رو پرو کردم یه کم تنگ بود. فروشنده گفت: یه دوبار بپوشی جا باز می‌کنه! دومی رو پوشیدم یه کم گشاد بود. فروشنده گفت: چیزی نیست یه دو بار آب بخوره تنگ میشه!!

یه تی شرت خریدم کلی مارک نایک روشه بعد رو یقه‌ش نوشته تولیدی برادران عباس پور!!

آخه این چه دنیاییه؟؟؟